Про Компанію

“Компанія Глобал Косметик” працює з професіоналами та для професіоналів. Ми пропонуємо продукцію високої якості для процедур парафінотерапії, депіляції “Dimax Wax” (Італія), манікюру та педикюру “Strictly Professional”, “Bellitas” (Англія), професійну косметику для обличчя та тіла “Ryor” (Чехія), “BeautyMed”, “BioTonale”, “ALG & SPA” (Франція), хімічні пілінги, аксесуари та витратні матеріали для косметологів, а також великий асортимент альгінатних масок для обличчя та тіла (понад 100 видів) трьох французьких заводів BeautyMed, Setalg, TechNature – виробників торгових марок “ALG & SPA” та “BeautyMed” та сировини для виробництва косметики.

Компанія RYOR (Чехія) – виробник натуральної рослинної косметики. У колекції фірми є всі необхідні косметичні засоби для догляду за шкірою обличчя, тіла та волоссям, що відповідає сучасним вимогам з урахуванням несприятливих екологічних впливів на шкіру. Вироби фірми RYOR характеризуються високим вмістом активних речовин у натуральній формі з використанням мінімальної кількості консервантів. Компанія RYOR пропонує великий асортимент професійної продукції для салонів краси та засоби домашнього догляду Ваших клієнтів.

BeautyMed S.A.S (Франція) – компанія, що входить до групи компанії Aquatonale, світового постачальника косметичних продуктів для догляду за шкірою обличчя, який веде свою діяльність більш ніж у 50 країнах по всьому світу. BeautyMed – це спектр спеціальних медичних продуктів. Сироватки високої концентрації, вітамінні коктейлі, засоби для омолодження та відновлення шкіри, дермоактивні комплекси, набори для догляду за шкірою для професійного та домашнього застосування для догляду за обличчям.

BIOTONALE (Франція) – косметика BIOTONALE створена французькою лабораторією заводу «TechNature», який є найбільшим виробником професійної косметики для відомих торгових марок та SPA-брендів. Один із провідних лідерів у Франції з виробництва альгінатних масок на основі нанотехнологій та останніх розробок у галузі медицини та косметології.

ALG & SPA (Франція) – на початку 2007 року «Компанія Глобал Косметик» починає постачання альгінатних масок для обличчя та тіла, термореактивних мусів та водоростевих обгортань для схуднення під торговою маркою ALGOMASK. У 2015 році було проведено ребрендинг і наша торгова марка змінила назву на ALG&SPA Professional Line Collection Masks. Маючи продукцію найвищої якості із заводів виробників Франції «Setalg» та «TechNature», нами було визначено стратегічні завдання діяльності нашої компанії: професійні консультації, навчальні майстер-класи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні умови співпраці, низькі ціни в Україні та розумна маркетингова стратегія .

Dimax Wax (Італія) – воскоплави, касетні воски, банку воску 400 і 800 мл та гарячий віск у дисках по 1 кг, засоби до та після депіляції, папір для депіляції

BELLITAS / STRICTLY PROFESSIONAL / HIVE (Англія) – повний спектр професійних препаратів для догляду за шкірою обличчя, тіла, манікюр, педикюр.

DEMAX (Японія) – продукція на основі найпередовіших наукових досягнень та технологій з догляду за шкірою обличчя та тіла.

А також завжди є продукція:

Studex, Caflon – інструмент для проколу вух та пірсингу.
Кошти для дезінфекції.
RefectoCil (Австрія), Color (Німеччина) – фарби для брів та вій.
Витратні матеріали для косметологів
Мезо та дермароллер.

Шукаємо регіональних представників.

Сертификаты